Susisiekite

Iškilus klausimams dėl statybos ar generalinės rangos projektų vykdymo ar bendradarbiavimo, maloniai kviečiame kreiptis. Mūsų specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Informacija telefonu:

+370 614 31071 | 8 523 36417
Susisiekti

Sertifikatai

ISO 9001

Bendrovėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001 padeda įmonei tobulinti verslo procesus ir darbo organizavimą, skatina nuolat išlaikyti aukštą gamybos ir paslaugų lygį, keliant veiklos procesų technologinį lygį bei specialistų ir darbuotojų kvalifikaciją. Kokybės vadybos sistema ir ją įdiegti įmonėje padedantis ISO 9001 standartas užtikrina kokybišką, tikslų ir darnų visos bendrovės darbą, garantuoja visų bendrovėje vykstančių procesų skaidrumą ir aiškumą, skatina nuolatinį bendrovės veiklos tobulinimą, padeda mažinti išlaidas, didinti produktyvumą bei gerinti darbo sąlygas.

UAB „Sivysta“ savo kokybės vadybos sistemą nuolat tikrina ir tobulina.

OHSAS

UAB „Sivysta“ įdiegta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema (OHSAS) suteikia bendrovei galimybes identifikuoti darbuotojų veikloje esančius pavojus ir valdyti kylančias darbuotojų saugos ir sveikatos rizikas, apibrėžia aiškias darbuotojų atsakomybes ir užtikrina efektyvų darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą bei bendrovės veiklos atitiktį teisės aktų reikalavimams.

Mes atsakingai rūpinames savo darbuotojais ir nuolat tobuliname darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą.

Gazelė

2016 metais UAB „Sivysta“ gavo pripažinimą ir apdovanojimą tarp sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje.

Kvalifikacijos atestatas

UAB „Sivysta“ atestuota statybos bendrovė, kuriai Lietuvos Respublikos nustatyta tvarka suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.