Susisiekite

Iškilus klausimams dėl statybos ar generalinės rangos projektų vykdymo ar bendradarbiavimo, maloniai kviečiame kreiptis. Mūsų specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Informacija telefonu:

+370 614 31071 | 8 523 36417

Susisiekti

Siūlome darbą betonuotojams (-oms) arba betonuotojų brigadoms

Reikalingi betonuotojai (-os) arba betonuotojų brigados statybų objektuose.

Darbo pobūdis:

Betonavimo darbų atlikimas: rostverkai, galvenos, perdangos, sienos, laiptai, atraminės sienos ir t.t

Reikalavimai darbuotojui:

  • Betonavimo darbų atlikimo patirtis ( (taip pat priimtumėme keletą darbuotojų mokamai praktikai).
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, atsakomybė už savo ir savo komandos darbo rezultatą.
  • Kruopštumas atliekant darbus ir tvarkingumas juos baigus.
  • Pozityvus požiūris į darbą, noras dirbti ir užsidirbti.

Privalumai:

  • Gelžbetoninių konstrukcijų montavimo darbų patirtis.

Kita informacija:

-atlyginimas nuo 1000 eur iki 1600 eur  „į rankas“ , atsižvelgiant į darbo patirtį ir išdirbį (gali būti mokami priedai);
-nuolatinis darbas, 40 val. per savaitę;
-darbas visus metus, nepriklausomai nuo sezono;
-darbo pradžia: nedelsiant.

Susisiekite  telefonu 370 687 87700

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Konfidencialumą garantuojame.

Informuojame, kad bendrovė visus jūsų asmens duomenis, pateiktus kandidatuojant į šią poziciją, tvarkys įdarbinimo tikslais. Išsamesnė informacija pateikiama kandidatuojantiems asmenims.